Yenikent Hattı için 15 yeni minibüs plakası

El ve ayak için splint
Doğum için nefes egzerzisleri
60 yaş üstü için yoga
adapazarı aileler için yoga

Büyükşehir Belediyesi, Korucuk, Dorukkent ve Camili 2' ile Ofis Garaj arasında çalışacak 15 yeni minibüs plakasının 10 yıllığına kiralanması için 1 Nisan'da ihaleye çıkıyor. Bir minibüs için muhammen bedel 750 bin + KDV olarak belirlenirken, araç başına istenen teminat 22 bin 500 lira.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Korucuk, Dorukkent-Baytur ve Camili 2- Ofis Garaj arasında çalıştırılmak üzere 15 yeni minibüs plakası için ihaleye çıkıyor. Yeni Tahditli M Plaka ihalesi 1 Nisan 2021 günü saat 11.00'de yapılacak. Bir minibüs için muhammen bedel 750 bin + KDV olarak belirlenirken, araç başına istenen teminat 22 bin 500 lira.

AÇIK TEKLİF USULÜYLE YAPILACAK

Büyükşehir'den yapılan duyuruda, “ Adapazarı İlçe merkezinden dönüşümlü olarak; 1-Korucuk – Ofis Garaj, 2-Doruk/Baytur-  Ofis Garaj,  3-Camili 2 - Ofis Garaj hatlarında çalıştırılmak üzere UKOME kararı gereği Adapazarı İlçesi Korucuk Mahallesinde Minibüs hattı oluşturulacağı için 15 (on beş) adet ticari M plakasının, ilgili hatta ait 3 güzergâhta dönüşümlü olarak 10 (on) yıllığına işletilmesi hususunda kiraya verilmesi ihalesi 2886 sayılı kanunun 45. Maddesine göre açık teklif usulü ile yapılacaktır. İhale şartname ve ekleri Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Mali Hizmetler Dairesi Başkanlığı’ndan 250,00-TL karşılığında temin edilebilir” denildi.