Yeni Türkü, sevenlerini coşturdu

 Sakarya Büyükşehir Belediyesi\'nin kültür sanat etkinlikleri kapsamında, Yeni Türkü Orhangazi Kültür Merkezi’nde sahne aldı.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen kültür sanat etkinliklerinin nisan ayı programı kapsamında, Yeni Türkü sevenleriyle buluştu. Yeni Türkü, OKM sahnesinde müzikal kalitesi yüksek ve enerji dolu bir performans sergiledi. Yeni Türkü, orkestradaki üyeleri ile birlikte salonu dolduran Sakaryalı hayranlarına tarifsiz bir müzik ziyafeti sundu.
Konsere, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu eşi Gönül Toçoğlu ile birlikte katıldı.
Grubun son albümündeki şarkıların yanı sıra dillerden düşmeyen “Telgrafın Telleri”, “Vira Vira”, “Telli Telli”, “Maskeli Balo”, “Öyle Sevdik Seni” ve “Bana Bir Masal Anlat Baba” gibi şarkılarla coşan Yeni Türkü hayranları, hep birlikte tüm şarkılara eşlik etti. Konser sonunda hayranlarının yoğun ısrarını kırmayan Yeni Türkü, “Olmasa Mektubun” ile konserini tamamladı.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Yeni Türkü grubuna teşekkür ederek Derya Köroğlu’na çiçek takdim etti.
10 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]