Yazıcı'dan Hafta Sonu Ziyareti

Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yazıcı, beraberinde Şube Müdürleri Yakup Kalaycı, Hamdi Ünal ve Mustafa Akgün'le birlikte hafta sonu özel öğretim kurumlarını ziyaret etti.

Sakarya'da bulunan özel dershane, rehabilitasyon merkezleri, öğrenci yurtları ve sürücü kurslarına yapılan ziyaretlerde özel öğretim kurumlarının faaliyetleri hakkında bilgiler alan Milli Eğitim Müdürü Murat Yazıcı, eğitimin bir parçası olan bu kuruluşların toplumun ihtiyaçları doğrultusunda tüm sorumluluklarını yerine getirerek çalışmasının önemini vurguladı.

Özel öğretim kurumlarına yapılan ziyaretler sırasında rehabilitasyon merkezleri ile öğrenci yurtlarını da gezen Milli Eğitim Müdürü Murat Yazıcı, buralarda eğitim gören öğrencilerle sohbet etti. Rehabilitasyon Merkezlerinde özel eğitim alan öğrencilerle yakından ilgilenen Yazıcı, bu öğrencilerin topluma kazandırılması yönünde ellerinden gelen her desteği vereceklerini söyledi.

Öğrenci yurtlarında hafta sonunu ders çalışarak geçiren öğrencilerle de kısa süreli sohbet eden Milli Eğitim Müdürü Murat Yazıcı, OKS ve ÖSS sınavına hazırlanan öğrencilere başarı dileğinde bulundu. Milli Eğitim Müdürü Yazıcı, özel öğretim kurumlarına ziyaretlerin düzenli bir şekilde devam edeceğini belirtti.
16 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]
f53fa322a516b7e32a4248116a261aec@