Yaşar Yazıcı, kadın esnaflarla buluştu

Akyazı Belediye Başkanı Yaşar Yazıcı, Dünya Kadınlar günü münasebetiyle Akyazı’daki kadın esnafla kahvaltı düzenleyerek Kadınlar Günü’nü kutladı.

Akyazı Belediye Başkanı Yaşar Yazıcı’nın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle düzenlemiş olduğu kahvaltıya yaklaşık 80 bayan esnaf katıldı. Kahvaltıda Başkan Yazıcı hem Akyazılı bayan esnafın Kadınlar Günü\'nü kutladı hem de esnafların derdini ve sorunları dinledi. Programa Akyazı Belediye Meclis Üyesi Sevim Serpil Eroğlu ve Ak parti Akyazı Kadın Kolu Başkanı Hümeyra Hikmet Saygıdeğer’de katıldı.

Kahvaltıya katılarak söz alan bayan esnaflar, "Belediye başkanımız Sayın Yaşar Yazıcı sayesinde burada bayan esnaflar olarak bir araya gelince anladık ki Akyazı’da bu kadar bayan esnafta varmış. Sayımızın çokluğu bugün burada belli oldu. İnşallah bundan sonra bu tür toplantıları hep düzenleriz ve Akyazılı bayan esnaflar olarak hep bir arada oluruz" şeklinde konuşarak birlik beraberlik mesajları verdiler.

Kadınlar Günü

Başkan Yazıcı Kadınlar Günü\'nde yaptığı konuşmada, “Öncelikle tüm kadınların Dünya Kadınlar Günü\'nü yürekten kutluyorum. Her kadın bir annedir anneler, kadınlar çiçektir. Çalışan kadınlar olarak sizleri tebrik ediyorum. Bilindiği üzere ticaret sadece erkeklere ait bir şey değildir bayanlarda ticarette çok başarılı olabilirler. Sizler gibi başarılı ve çalışkan bayan esnaflarımız hep ticarette atılsınlar. Bizlerde esnaflarımızın yanındayız her zaman kapımız sonuna kadar açık. Her zaman esnaflarımızın sorunlarına çare bulmaya çalıştık ve her zamanda bulmaya devam edeceğiz. Bugün bayan esnafımızla biraya geldik. Yarında Belediye konferans salonunda tüm Akyazılı bayanlarımızın katılacağı bir program hazırladık. Programda bayanlarımıza hediyeler vereceğiz. Tabii temsili olarak da bazı bayanlarımıza plaket takdim edeceğiz. Bu tür programları sadece bu günlerde değil yılın her gününde yapmak istiyoruz” dedi.

Akyazı Belediye Başkanı Yaşar Yazıcı, kahvaltıya katılan bayan esnaflara hem Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle hem de dükkanlarına bereket getirsin diyerek camdan yapılmış ışıklı Bereket Duası ve Zambak Kolonyası hediye etti.
9 yıl önce
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]