Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'
Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'

Yanıkköy meydanı düzenlendi, sıra sokaklarda...

Kısa bir süre önce Yanıkköy Meydanı’ nda altyapı çalışmalarını tamamlayan Sapanca Belediyesi, Yanıkköy Meydanı’ nı tamamen parke taşlarıyla örerek, meydanın çehresine güzel bir görünüm kazandırdı.

Yanıkköy Meydanı’ ndaki çalışmaların ardından diğer sokaklardaki genişletme çalışmaları ve sokak sınırlarına bordür taşı düzenlemesini bitiren Sapanca Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, bu sokakları da bordür taşıyla örüyor.

Yanıkköy’ de yapılan çalışmaların bir an önce tamamlanmasını büyük bir titizlikle takip eden Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer, ‘’İlçemizin batı girişinde yer alan bir yerleşim birimi olan Yanıkköy’ de, söz verdiğimiz gibi kapsamlı çalışmalara devam ediyoruz. Doğal dokusu ile zengin bir görünüm sunan Yanıkköy’ e, yaptığımız çalışmalarla bir değer katacağımız inancındayım. Nitekim burada yaptığımız çalışmalarla mahallemize çok şık bir görünüm kazandırmaya başladık ve bu çabalarımız devam edecek. Yanıkköy de ayrıca çok yakın bir zamanda diğer altyapı eksikliklerimizi de yapacağımız çalışmalarla tamamlayacağız.’’ diyerek, düşüncelerini ifade etti.

8 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]