Vizyonda Bu Hafta Hangi Filmler Var!

Sinemaseverler bu hafta 2 yabancı, 3 yerli yeni filmle buluşacak.

Cemal Şan'ın yönettiği ve Nesrin Cavadzade ile Erol Demiröz'ün oynadığı "Acı" filmi, Erzincan'ın iki bin metre yüksekliğindeki bir dağ köyünde çekildi.

Filmde, iki ayrı insan, iki ayrı dünya bir araya geliyor ve anlatılmaya çalışılan dede torun ilişkisi, kuşak çatışmaları olağanüstü bir gerçeklikle ortaya konularak iki kişilik bir dünya ortaya konuluyor.

Cansel Elçin'in yönettiği ve rol aldığı, Ezgi Asaroğlu, Damla Sönmez ve Türkü Hazer'in oynadığı "Kampüste Çıplak Ayaklar" adlı film, İstanbul'daki bir üniversitede geçiyor.

Farklı sorunları olan gençlerin bulunduğu sınıfın kapısının bir gün açılıp içeri adı Şiva olan Hintli bir kızın girmesiyle başlayan film, başta herkesin alay ettiği, ancak sonradan herkesin arkadaşı olacak ve farklı inançlar ve mitolojik hikayelerin yardımıyla onların hayatını değiştirecek kızın öyküsüyle devam eder.

Çağan Irmak'ın yönettiği ve Meral Çetinkaya, Erdem Akakçe, Derya Alabora ile Şebnem Dilligil'in oynadığı "Karanlıktakiler" filminin konusu ise şöyle:

"Egemen, 30'lu yaşlarını aşmış, bir reklam ajansında çalışan ve annesi Gülseren ile aynı evde yaşamak zorunda olan genç bir adamdır. Hayat, Egemen için, evlerinin içine gizlenmiş ufak bir cehennem gibidir. Gülseren içinse Egemen hayattaki tek varoluş nedenidir. Patronu Umay'a duyduğu ilgi genç adam için büyük bir açmaz, annesinin varlığı ise bu ilgi önünde koca bir engeldir."

Mark Neveldine ile Brian Taylor'un yönettiği ve Gerard Butler, Michael Hall, Amber Valletta ile Logan Lerman'ın oynadığı "Oyuncu" (Gamer) filmi, toplumdan uzak bir hayat süren milyarder Ken Castle'in "Slayers' isimli tartışılan bir oyun biçimini oluşturmasıyla başlar.

Milyonlara, fantezilerini tüm dünyanın gözü önünde sergileyebilme imkanı sağlayan ve olağanüstü popüler bir hale gelen çok-oyunculu bir online oyun olan "Slayers"in, yeni ve korkunç bir boyut kazanmasıyla olaylar büyür.

Judd Apatow'un yönettiği ve Adam Sandler, Seth Rogen, Leslie Mann ile Eric Bana'nın oynadığı "Matrak Adamlar" (Funny People) filmde, ölümüne az bir süre kalan ünlü bir komedyenin, elde ettiği ikinci bir şansla neler yaptığının hikayesi anlatılıyor.

Vizyondaki filmleri görmek için tıklayın.

13 yıl önce
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]