Vekil İsen, "Muhtarların sözcüsü olacağım"

AK Parti Sakarya Milletvekili ve aday Adayı Mustafa İsen; partisinin Erenler İlçe ve SKM yöneticileri ile birlikte Tabakhane Muhtarlığı’nda mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) İlçe 25. Dönem Sakarya Milletvekili ve 26 Dönem Milletvekilliği Genel Seçimi Sakarya Milletvekili Aday Adayı Prof. Dr. Mustafa İsen, partisinin Ereler İlçe Başkanı Resul Yılmaz, Erenler İlçe SKM Başkanı Ebubekir Danışman, SKM Yöneticileri İlker Cambaz, Cemil Süpürgeci, Hakan Kocabıyık, M. Beşir Doğrusever, Alim Karakaya ve Bilal Beşkardeşler ile birlikte Tabakhane Muhtarlığı’nda muhtarlarla bir araya geldi.

Belediye ve SAMİB ziyareti


Tabakhane Muhtarlığı’nda, Muhtar Erol Şahin’ın ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarette muhtarların sorunlarını dinleyen Mustafa İsen; “Sorumlu olduğum tüm görevlerde Sakarya’mızın gelişimi için çaba harcadım. İnşallah bundan sonra da tüm tecrübelerimle hemşerilerimin vekili olarak şehrime hizmet edeceğim. 1 Kasım’da yine milletvekili olduğum zaman, hiçbir ayrım yapmadan tüm Sakarya’nın vekili olacağım. Muhtarlarımızla birlikte çalışacağım. Çünkü Muhtarlarımız mahallenin amiri, vatandaşlarında sözcüsüdür. Bende mecliste muhtarlarımızın sözcüsü olacağım ” dedi. AK Parti Sakarya Milletvekili ve aday Adayı Prof. Dr. Mustafa İsen; partisinin Erenler Seçim Koordinasyon Merkezi yöneticileriyle gün boyunca gerçekleştirdiği ziyarette; Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk ile Sakarya Makine İmalatçıları Birliği Derneği Başkanı Metin Kar’ı da makamlarında ziyaret etti.
8 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]
76e880da6504b4ecaf7fd342d96766c4@