Vehbi Emre Güreşlerine Sakarya Damgasını Vurdu

Güreş Federasyonu tarafından İstanbul Bağcılar Olimpik Spor Salonu'nda düzenlenen Vehbi Emre Greko-Romen Uluslar arası güreş  turnuvasında salon içinde sorumlu organizatör olarak, güreş federasyonu yönetimi organizasyon kurulu üyesi ve eski süper güreş hakemi ve Suat Beyenal görev yapacak.

Güreş Federasyonu Yönetimi Organizasyon Kurulu üyesi ve Eski Süper Güreş Hakemi Suat Beyenal İstanbul'a hareket etmeden önce verdiği bilgide Vehbi Emre Greko-Romen Güreş Turnuvasına 17 ülkenin katılacağını  söyledi.

Beyenal şöyle konuştu; ” Güreşlere Türkiye 60 sporcu ile katılacak.17 ülkeden 200 güreşçi gelecek. Cumartesi ve Pazar günü yapılacak güreşler saat 09.30'da başlayacak. Güreş Federasyonu yönetimi Organizasyon Kurulu Üyesi olarak bu büyük turnuvanın başlamasından bitimine kadar sorumluluk benim üzerimde olacak. 20 yıldan fazla tüm dünya üzerinde bu tür organizasyonlarda görev yaptığım için bu konuda tecrübem çok fazla. Turnuvayı en iyi şekilde bitireceğiz”.

Yaşar Doğu Güreşlerinede Gidecek

Güreş Federasyonu Yönetimi Organizasyon Kurulu üyesi ve Eski Süper Güreş Hakemi Suat Beyenal önümüzdeki ay sonunda  yine İstanbul'da Yaşar Doğu Uluslar arası Serbest Güreş turnuvasının yapılacağını belirterek “Bu organizasyonda yine görevim olacak“ dedi.
13 yıl önce
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]