Vatan Partisi'nden meydan temizliği

Vatan Partisi Sakarya Milletvekili adayları Kent Meydanı’nda temizlik yaptı.

Atatürk Heykelinin yeraldığı ve şehrin en merkezi yerinde bulunan Kent Meydanı’nın “çirkin ve kirli görüntüsü”nü eleştiren adaylar, ellerinde çöp poşetleri ile, meydanda biriken çöpleri topladı.

Partinin aday tanıtımı sonrasında hep birlikte Kent Meydanı’na geçen Vatan Partisi vekil adayları, “çöp yığınları içinde bırakıldığı ve Atatürk’e saygısızlık yapıldığı” gerekçesiyle Sakarya Büyükşehir Belediyesini topa tuttu.

Vekil adayları şöyle konuştu:

"Atatürk'e saygısızlık"

“Bu meydan hem Atatürk’ün heykelinin yeraldığı, hem de bir dünya törene ev sahipliği yapan, Sakarya’nın en merkezi meydanı. Çöp yığınları resmen Atatürk’e saygısızlık. Büyükşehir Belediyesine düşen bu meydanı temiz tutmak. Sadece bayramda değil, her zaman bakımlı olmasını sağlamak. Belediye yetkililerini, meydanı bu çirkin görüntüden kurtarmaya çağırıyoruz.

Büyükşehir Belediyesi'nin görevi

Biz Vatan Partisi milletvekili adayları olarak, meydanın temiz olmasına katkı vermek için bugün buradayız. Her zaman da burada oluruz. Ancak bu iş Belediyenin sorumluluğunda. Belediye yetkilileri üzerine düşen görevi yerine getirmelidir”

8 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]
070ce5f33a42699c675a2821039cc364@