Üstün,Serdivan İlçe Teşkilatı’nda bilgilendirmelerde bulundu

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Adayı Ayhan Sefer Üstün, AK Parti Serdivan İlçe Teşkilatı’nda, teşkilat mensuplarına seçim çalışmaları hakkında bilgilendirmede bulundu. Programa, Ak Parti Serdivan İlçe Başkanı Osman Çelik, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Kadın Kolları Başkanı Şehime Kaya, Ana Kademe yöneticileri, İlçe Kadın Kolları, Gençlik Kolları, Belediye Meclis Üyeleri ve Mahalle Başkanları katıldı.

İlçe Başkanı Osman Çelik, ‘’5. Olağan Kongre’de MKYK Üyesi aynı zamanda Ak Parti İnsan Haklarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı olan Sayın Ayhan Sefer Üstün vekilimizi tebrik ediyor yeni görevlerinde başarılar diliyorum. Sayın vekimiz Sakarya için büyük bir şans. Ak Parti Kurucusu, Adapazarı İlçe Başkanlığı aynı zamanda 3 dönem milletvekilliği yapmış, teşkilatçılığı ve parti yapısını çok iyi bilen siyasi tecrübesiyle partimize, ilimize ve ülkemize çok değerli katkılar sunacağına inanıyoruz.

Serdivan İlçe Teşkilatımız her zaman olduğu gibi tüm kademeleriyle birlik ve uyum içinde çalışmalarına devam etmektedir. Burada Ana Kademeye, Gençlik Kollarına özellikle de Kadın Kolları Başkanımıza ve yönetimine ayrıca, gece gündüz demeden kendini Serdivan’a adamış Serdivan Belediye Başkanımız Sayın Yusuf Alemdar’a çok teşekkür ediyorum.

Önümüzde bir aylık seçim süreci var, Genel Merkezimizin belirlediği 7 adayımıza tam destek sağlayarak, tüm adaylarımızı meclise göndermek için çok çalışacağız. Serdivan’da % 60 ve üzeri oy hedefimiz var. Rehavet yok, çalışmak ve başarıya inanmak var’’ dedi.

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar da, ‘’ Serdivan Belediyesi olarak tüm mahalle ve sokaklara ayrım gözetmeksizin vatandaşlarımıza hizmetlerimiz devam etmekte. İmkanlarımız elverdiği ölçüde üzerimize düşen görevleri en iyi şekilde yapmak için çalışıyoruz. Serdivan’da sandığa gitmeyen çok ciddi oranda bir seçmen var. Eğer biz bu seçmeni sandığa gitme konusunda ikna edersek, Serdivan’daki oy oranımız çok rahat % 60’ların üstüne çıkar’’ dedi.

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Sefer Üstün’de,’’ Partimiz halkımızın, teşkilatların sesine kulak verdi ve sahadan gelen talepler doğrultusunda iyi bir vekil listesi ve seçim beyannamesi hazırlandı. Başbakanımız 4 Ekim’de bu beyannameyi halkımıza açıklayacak. Serdivan ve Adapazarı Sakaryamızın en çok seçmeni olan iki büyük ilçemiz, dolayısıyla buradan partimize gelecek oylar büyük önem arz etmekte. Serdivan’da gerek İlçe teşkilatımızın gerekse Serdivan Belediye Başkanımızın iyi bir çalışma sergilemelerine karşın, bu çalışmaların tam olarak sandığa yansımadığı görülmekte. Bunun da üniversiteli genç nüfusun yoğunluğundan ve seçmen profilinden kaynaklandığını biliyoruz. Klasik seçim çalışmalarımızın yanında yeni çalışma modellerini de kullanarak Sakarya’daki oy oranımızı % 60’ların üzerine taşıyabiliriz. Her teşkilat mensubumuza burada büyük görevler düşüyor’’ dedi.

Son olarak Üstün, geçmiş seçimlerin derinlemesine analiz edilerek grafiklere ve tablolara aktarıldığı verileri, uydu görüntülü haritalarla desteklenen sunumunu gerçekleştirdi.

8 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]
2b2fa80069be1f12e69f3000cb63bff7@