Üstün, "İnşallah seçimler bayram gibi günleri getirir"

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Sefer Üstün, "Seçimlerin İnşallah bayram gibi günler getirmesini arzu ediyoruz" dedi.

Üstün, Sakarya Valiliği'nce bir lokalde düzenlenen bayramlaşma programında yaptığı açıklamada, Kurban Bayramı'nın huzur içerisinde idrak edilmesi temennisinde bulundu.

Türkiye'nin kritik bir süreçten geçtiğini ifade eden Üstün, "Cenabı Allah'tan hiçbir terör olayının olmadığı, insanlığımızın huzur içinde yaşadığı, kardeşçe, birlik içerisinde yaşadıkları bir bayram ve bayram gibi geçecek günler diliyorum. Seçimlerin de ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Centilmence bir seçim yaşanmasını arzu ediyoruz" diye konuştu.

Üstün, seçime katılacak partilere, çevre ve ses kirliliği açısından kanuna uygun hareket edilmesi konusunda çağrıda bulundu.

Seçim kampanyalarının da centilmence yürütülmesini beklediklerini vurgulayan Üstün, şöyle devam etti:


"Sayın Başbakanımız da söyledi, şahsiyetle uğraşmayalım, projelerimizi öne çıkaralım. Bunun sonunda da İnşallah memleketimizin önünü açacak hayırlı sonuçlar ortaya çıksın. Şu andaki seçim hükümeti işleri götürmeye çalışıyor. Uzun süre bu şekilde yürümeyeceğini herkes biliyor. Seçimlerin İnşallah bayram gibi günler getirmesini arzu ediyoruz."

Programa, Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, AK Parti Sakarya milletvekilleri Mustafa İsen, Ali ihsan Yavuz, Recep Uncuoğlu ve Ali İnci, CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mahmut Kösemusul ile AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, gaziler ve vatandaşlar katıldı.
8 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]
cfe00219a1c86a9ddf438c6d6394eff7@