Ünlü İslam tarihçisine saygı gecesi

Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri, 12 Şubat Perşembe günü, AKM’de düzenlenecek Ustalara Saygı Gecesi’yle devam edecek. İslam Tarihçisi ve Yazar İhsan Süreyya Sırma’nın onur konuğu olarak katılacağı program saat 19.00’da başlayacak.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı Şubat Kültür Sanat Etkinlikleri tüm hızıyla devam ediyor. Konferanslardan panellere, tiyatro buluşmalarından sinema gösterimlerine kadar birbirinden renkli programları Sakaryalılar ile buluşturan etkinlik takvimi kapsamında İslam Tarihçisi ve Yazar İhsan Süreyya Sırma’ya saygı gecesi düzenlenecek.

12 Şubat Perşembe günü AKM’de gerçekleştirilecek programda Selçuk Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Şerafettin Gölcük, Atatürk Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mustafa Ağırman, Sakarya Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üniversitesi Prof. Dr. Abdullah Aydınlı ve Yazar Süleyman Gündüz usta İslam bilimcinin hayatını, eserlerini ve hatıralarını konuşacak. Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada, İhsan Süreyya Sırma’nın onur konuğu olarak katılacağı programın saat 19.00’da başlayacağı belirtilerek, etkinliğe tüm kültür sanat dostları davet edildi.
7 yıl önce
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]