Ulaşımda Akıllı Kart Dönemi Başlıyor

Sakarya'da ulaşımda 'Akıllı Kart' dönemi başlıyor. Sakarya Büyükşehir Belediyesi yeni yılla birlikte kullanılmaya başlanacak Akıllı Kart'ın ismini Sakaryalıların belirlemesi için anket çalışması başlatıyor. Anket sonucunda ismi belirlenen kategoriyi tercih eden 20 kişi 50 kullanımlık tam biletle ödüllendirilecek.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi ulaşım sistemindeki yeniliklere devam ediyor. Alınan 20 otobüsün ardından şimdi de Sakaryalılar 'Akıllı Kart'la tanışacak. Yeni yılla birlikte kullanılmaya başlanacak 'Akıllı Kart'ın ismini ise yine Sakaryalılar belirleyecek. Büyükşehir Belediyesi kartın isminin belirlenmesi için internet üzerinden ve SMS yoluyla anket çalışması başlattı.

Ankete katılıp, ismi belirlenen kategoriyi seçen 20 kişi 50 kullanımlık tam biletle ödüllendirilecek. Akıllı Kart'ın isminin belirlenmesi için anket çalışmasında dört bölüm yer alacak. Ankete katılmak isteyenler isterlerse; Sakarya Kart, Ak Kart (Akıllı Kart) ve Kart 54 şıklarından bir tanesini seçecek ya da yine ankette yer alacak diğer şık olan kendi önerisini yazacak.

Ankete katılmak isteyen Sakaryalılar; www.sakarya.bel.tr kullanabilecek. Anketin ödüllü bölümüne katılmak isteyenler ise; tüm operatörlerden 3870 SMS gönderebilecek ya da [email protected]
adresine mail atacak.

SMS göndermek için şu yol izlenecek: Tüm operatörlerden ilk olarak sakaryabld yazılacak ve sonra boşluk bırakılacak. Daha sonra ise tercih edilen kategorinin ismi büyük harflerle yazılıp 3870'e gönderilecek.
13 yıl önce
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]