Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'
Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'

Ücretsiz Ehliyet Kursu Kazanın!

Bugün saat 13.00’de oynanacak Sakaryaspor-Orduspor maçının sonucunu doğru tahmin edenler, Nokta Sürücü Kursu’ndan ehliyet kazanma şansı yakalıyor. Yapmanız gereken, maçın başlama düdüğüne kadar 5100 ‘a SES yazıp tahmininizi ve isminizi göndermeniz.

Konu ile ilgili açıklama yapan Radyo SES yetkilileri; lig bitimine kadar her hafta bir kişiye ehliyet vereceklerini söylediler. Ayrıca lig sonunda, yarışmaya katılıp doğru cevap verenleri büyük hediyeler bekliyor.

Hatırlatma: Örneğin maç sonunda Sakaryaspor’un yine 2 - 0 yeneceğini tahmin ediyorsanız, mesajınız şu şekilde olmalı. Maçın deplasmanda olmasına dikkat etmelisiniz.

SES 2 – 0  İBRAHİM SARITAŞ

KAZANDILAR

Radyo Ses'te yayınlanan bundan önceki iki maçta kazanan arkadaşlarımızın isimleri aşağıda olup yenilerine isminizi yazdırmak için doğru skor tahmini yapmaya devam edin, iyi dinlemeler.

Kayseri Erciyesspor – Sakaryaspor maçında     Emel ÖNENOĞLU
Sakaryaspor – Kocaelispor maçında              Serkan ÖZYURT

Yarışmanın ayrıntıları:

- Kazanılan hakkı, bir başkasına DEVREDEBİLİRSİNİZ.
- Maç başlayana kadar tahminler gönderilebilir.
- Her mesajda sadece 1 tahmin yapılacaktır. Aynı isim ile birçok kez aynı veya farklı tahminler yapılabilir. Mesaj sınırı yoktur.
- Her mesaj; tüm operatörlerden 2 sms (4 kontör) olarak ücretlendirilecektir.
- Doğru tahmin gönderenler arasında yapılacak çekiliş sonucu 1 kişi Nokta Sürücü Kursu’ndan ehliyet kazanacaktır.
Kazanan dinleyicinin ismi; yayında ve
www.sakaryarehberim.com adresinde açıklanacaktır. Ayrıca tüm tahmin gönderenlerin listesi de www.sakaryarehberim.com ’da yayınlanacaktır.
-Lig sonunda ise, yarışmaya katılıp doğru tahminde bulunanlar arasında yapılacak çekilişle sürpriz hediyeler verilecektir. Herhangi bir hafta yarışmaya katılıp, doğru tahminde bulunup, ehliyet kazanamamış olabilirsiniz. Doğru tahminde bulunmanız, lig sonunda yapılacak büyük çekilişe katılmanız için yeterli.

16 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]