Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'
Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'

Türkiye'de İlk 10'a Giren Sakaryalı Bir Firma

Türkiye’de ilk 10’un içinde olan Sakaryalı iç giyim firması Jarpierre, hedefini büyütüyor.

Sakarya’da Ererler Tekstil bünyesinde faaliyet gösteren ve bayanlara yönelik hizmet veren Zümrüt Giyim sahibi Mehmet Erer, Jarpierre - Janamore ismiyle girdiği iç giyim sektöründe Türkiye’deki ilk 10 büyük firmanın arasına girdi.

Adapazarı'nda toptan tesettür giyim üzerine imalat ve satış yapan Zümrüt Giyim'in sahibi Mehmet Erer (50), üretimine başladığı kadın iç giyiminde bir yılda 1 milyon YTL ciroya ulaştığını da belirtti. Adapazarı Ticaret ve Sanayi Odası Meclis üyesi ve odanın Tekstil Komite Başkanı olan Erer, tesettür giyim ve eşarp üzerine çalışırken, geçen yıl "Jan Piere" ve "Jan Amore" markaları ile iç giyim sektörüne yöneldiklerini söyledi.

MARKALAŞMA

Ererler Tekstil olarak, Çark Caddesi’nde sadece bayanlara yönelik giyim sektöründe dört yıldır faaliyetini sürdüren Zümrüt Giyim, 1,5 yıl önce bünyesine kazandırdığı Jarpierre - Janamore İç Giyim’i bundan sekiz ay önce markalaştırarak, hedefini büyüttü. Dünyaca ünlü iç giyim markalar arasında ilk 10 firmanın arasına giren Jarpierre, dört ünlü mankenin katıldığı 2008 katalog çekimlerini de tamamladı.

15 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]
Yorum ekle