TÜMSİAD Marmara Bölge Toplantısı Sakarya da gerçekleşti

Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Marmara Bölgesi şubelerinin başkanlar toplantısı Sakarya’nın ev sahipliğinde gerçekleşti.

TÜMSİAD Sakarya Şubesinin ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya TÜMSİAD Marmara Bölgesinden Sorumlu Bölge Başkanı Cemal Balabanoğlu, TÜMSİAD Sakarya Şube Başkanı Ahmet Ölmez, Bursa Şube Başkanı Osman Arslan, Balıkesir Şube Başkanı Eşref Koçak, Kocaeli Şube Başkanı Erdoğan Yılmaz, Gebze Şube Başkanı Ensar Korkmaz, Yalova Şube Başkan Vekili Bekir Şanlı ve Genel Merkez İdarecilerinden Muhasebeci Abdulkadir Çelik katıldı.

TÜMSİAD’ın bölgesel faaliyetleri ve bölgesel ekonomik kalkınmaya yapılabilecek katkıların irdelendiği toplantıda, iş adamları arasında iletişimin artmasına yönelik çözüm önerileri de sunuldu.

Toplantıya ev sahipliği yapan TÜMSİAD Sakarya Şube Başkanı Ahmet Ölmez, “TÜMSİAD olarak, derneğimizin ana kuruluş gayelerinden olan bölgesel kalkınma olgusuna katkılar yapmak için bir araya geldik. Marmara Bölgesinde yakın şubeler olarak bizler sektörel buluşma toplantıları, fuar ve çalıştaylar düzenleyebiliriz. Yeni ekonomik göstergeler ışığında ticari hayatımızda neler bizi bekliyor? Nelere hazırlanmalıyız? Bunları üzerinde daha fazla durmamız lazım.

Sakarya’mıza gelip toplantımıza iştirak eden başta Marmara Bölge Başkanı Cemal Balabanoğlu'na, Şube Başkanlarıma ve ayrıca yemekli toplantımıza katılarak bizleri onurlandıran TÜMSİAD 2.ci dönem Genel Başkan Yardımcısı Hikmet Usta'ya teşekkür ediyorum.'' dedi
Elart sakarya bayi
Sakarya Sauna
5 yıl önce
title
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]