TOGG ve Trendyol İşbirliği Yaptı

TOGG ile Trendyol, kullanıcı deneyimini üst seviyeye taşıyacak ortak çözümler geliştirmek üzere İş Ortaklığı niyet mektubu imzaladı. Üç aşamalı olarak hayata geçecek iş birliği kapsamında, kullanıcılar için oluşturulan hizmetler karşılıklı olarak entegre edilecek.
Trendyol Grubu Başkanı Çağlayan Çetin, Türkiye’nin gururu iki markanın yan yana gelerek bir ilki gerçekleştirecek olmasından büyük heyecan duyduklarını belirtti. İmzalanan niyet mektubu ilgili değerlendirmede bulunan TOGG CEO’su M. Gürcan Karakaş, şunları söyledi:
“Kendimizi başından beri küresel bir teknoloji ve mobilite ekosistemi sağlayıcısı olarak tanımlıyoruz. Planımızı hayata geçirmek üzere çalışıyor, bu konuda alanının en iyileriyle iş birlikleri yapıyoruz. Ağa bağlı, elektrikli ve otonom akıllı cihazlar evde ve ofisteki pek çok işimizi yapabileceğimiz yeni yaşam alanları haline geliyor, yeni mobilite ile e-ticaretin yolları da bu noktada kesişiyor. Trendyol'la imzaladığımız niyet mektubu ile kullanıcılar mevzuata uygun biçimde hem TOGG’un hem de Trendyol’un hizmetlerinden yararlanabilecek. Bu iş birliğinin hayata geçirilmesiyle kapıdan kapıya e-ticaretin yanı sıra, kapıdan TOGG akıllı cihaza, TOGG akıllı cihazdan da rota olarak belirlenen adrese gibi seçenekler ortaya çıkacak.”
1 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]