Toçoğlu: "Şimdi daha fazla çalışma zamanı"

Büyükşehir bürokratlarını makamında ağırlayan Başkan Toçoğlu, “Seçimlerde vatandaşlarımızın çok ciddi desteğini aldık. Şimdi bize düşen görev daha fazla çalışmak ve bu desteğe layık olmaktır. Gece gündüz demeyeceğiz, işimize konsantre olacağız. Daha yapacak çok işimiz var” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Büyükşehir bürokratlarını makamında ağırladı. Genel Sekreter İbrahim Pehlivan, Genel Sekreter Yardımcısı Ayhan Kardan ve daire başkanlarının hazır bulunduğu görüşmede, 1 Kasım seçimlerinde elde edilen seçim zaferi ile ilgili değerlendirmelerde bulunuldu. Başkan Toçoğlu sorumluluklarının arttığına dikkat çekerken, 16 ilçenin tamamı için gece gündüz çalışacaklarını ifade etti.

Toçoğlu şunları söyledi; “Hamdolsun 1 Kasım seçimlerinden alnımızın akıyla çıktık. Bu seçim sonuçları da sorumluluğumuzun ne denli yükseldiğini göstermiştir. Bu süreçte vatandaşımızın bize olan desteği, güveni çok önemlidir. Bildiğiniz gibi 16 ilçede muhtarlarımızla toplantılar yapmış, ilçelerin taleplerini değerlendirmiştik. Ve hamdolsun ilçelerimizin çok ciddi desteğini almış bulunmaktayız. Şimdi bize düşen görev daha fazla çalışmaktır. Büyükşehir Belediyesi bürokratları olarak sizlerden beklentim, vatandaşımızın bizlere olan güvenine layık bir şekilde tempoyu arttırmak ve daha fazla çalışmaktır. Sakarya için çalışacağız. Şehrimizin tamamı için yeni projeler geliştirecek ve hemşerilerimizin hizmetine sunacağız. Her zaman ifade ediyoruz; iyi niyetli ve samimi bir şekilde çalışıyoruz. Hamdolsun Sakarya’da emeğimizin karşılığını alıyoruz. Biz işimizi iyi yapmaya devam edeceğiz. Bizim işimiz belediyecilik, vatandaşa hizmet. Milletimizin bizlerden beklentisi de bu yöndedir. Bu nedenle işimize konsantre olacağız. Birbirimize destek olacağız. ‘Sakarya için daha fazla ne yapabiliriz?’, ‘yaptığımız işleri en iyi şekilde nasıl hayata geçiririz?’ bunların gayreti içerisinde olacağız. Daha yapacak çok işimiz var.”

8 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]
1e6b952deda1b060e5803902ee9a8e8b@