Toçoğlu: Sakarya'ya Hizmet Etmek İstiyoruz

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, sivil toplum kuruluşları ile el ele vererek Sakarya'ya birlikte hizmet etmek istediklerini söyledi.

Sakarya Genç İşadamları Derneği (SAGİAD) Başkanı Vecdi Çelebi ve yönetim kurulu üyeleri Sakarya Büyükşehir Belediye Başakanı Zeki Toçoğlu'nu makamında ziyaret ederek 'hayırlı olsun' dileğinde bulundu. SAGİAD'ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Toçoğlu, dernek üyelerini yakından tanıdığını belirtti. Toçoğlu, SAGİAD yönetiminin de yeni seçilmesi sebebiyle başarılar dileyerek "Her türlü sosyal ve diğer projelerde SAGİAD ile birlikte Sakarya'nın yarına güzel hizmetlerde bulunabiliriz. Biz belediye olarak işbirliğine hazırız" dedi.

SAGİAD Başkanı Vecdi Çelebi de, belediye ile birlikte Sakarya'ya hizmet etmekten memnunluk duyacaklarını ifade etti. Çelebi, TÜSKON tarafından 2- 5 Haziran 2009 tarihleri arasında düzenlenecek Türkiye-Dünya Ticaret köprüsü hakkında Toçoğlu'na bilgi vererek "Programa 150 ülkeden, 2000 yabancı 3000 yerli işadamı katılacak. Sizi de programa davet ediyoruz" diye konuştu.

Sakarya Kebapçılar
Sakarya ilköğretim ders kitapları
13 yıl önce
title
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]