Toçoğlu: "Her zaman yanınızdayız”

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti Karasu İlçe Gençlik Kolları Başkanı Regaip Çelik ve yönetimini ağırladı.

Gençlere AK Parti’de siyaset yapmanın sorumluluğunu hatırlatan Başkan Toçoğlu, “Üstadın dediği gibi ‘Zaman bendedir ve mekân bana emanettir’ şuurunda bir gençliğe sahip olacağız. Sizden çok şey bekliyoruz. Her zaman yanınızdayız” dedi.

AK Parti Karasu İlçe Gençlik Kolları Başkanı Regaip Çelik ve yönetimi Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nu makamında ziyaret etti. Gençlerle birlikte olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Toçoğlu onlarla sohbet etti. Gençlere AK Parti’de siyaset yapmanın sorumluluğunu hatırlatan Toçoğlu, “Üstadın dediği gibi ‘Zaman bendedir ve mekân bana emanettir’ şuurunda bir gençliğe sahip olacağız. Yaptığınız işler yeterli görmeyin. Her zaman daha fazlasına talip olun. Kendinizi geliştirin, okuyun, araştırın. Gençler bizim geleceğimiz. Sizlerden çok şey bekliyoruz. Büyükşehir Belediyesi olarak her zaman gençlerimizin yanındayız. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Kendileri ağırlayan Başkan Toçoğlu’na teşekkür eden İlçe Gençlik Kolları Başkanı Regaip Çelik, “Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımız teşkilatımızın ve arkadaşlarımızın her zaman yanında. Bugün de bizlere güzel tavsiyelerde bulundular. Sorumluluklarımızın bilincindeyiz. Sayın Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

11 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]