Toçoğlu, Diğer Partileri Sadece Laf Üretmekle Suçladı

AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Zeki Toçoğlu; AK Parti Serdivan Belediye Başkan adayı Yusuf Alemdar, AK Parti Serdivan İlçe Teşkilatı Başkanı Osman Çelik ve partililerle birlikte 32 Evler Seçim İrtibat Bürosu’nun açılışını gerçekleştirdi.

Mahalle girişinde yakılan meşaleler eşliğinde karşılanan Zeki Toçoğlu, vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Yusuf Alemdar ve Osman Çelik ile birlikte irtibat bürosunun açılış kurdelesini kesen Zeki Toçoğlu, hayırlı olsun dileklerinde bulundu.
Başka Zihniyetler Sadece Laf Üretiyor

Gerçekleştirilen açılışta bir konuşma da yapan Zeki Toçoğlu, geleceğin Sakaryasını hayal ettiklerini söyledi. Zeki Toçoğlu,
“Biz başkaları gibi günü kurtaran hizmetlerle uğraşmayız. Biz geleceğin Sakaryasını hayal ediyoruz. Başka zihniyetler sadece laf üretiyor. İşte Serdivan 10 senede nereden nereye geldi. AK Parti belediyeciliği budur” dedi.
AKP, Özgürleşme Serüvenidir

AK Parti’nin Türkiye için büyük bir şans olduğunu da ifade eden Zeki Toçoğlu, “AK Parti, gelişmiş güçlü bir ülke için çalışanların kurduğu partidir. Özellikle söylüyorum ki, AK Parti bu ülkede demokratikleşmenin ve hukuk devletinin temsilcisidir. AK parti bu ülkenin özgürleşmesinin serüvenidir. Ülkeyi kalkındırmak için hem yerel de hem genelde gece gündüz çalışanların partisidir AK Parti. Gelin bu kalkınmayı sürdürmek için yeniden AK Parti diyelim. Şehirlerimizi daha da yaşanabilir hale getirmek için el birliği ile çalışalım” diye konuştu.

Zeki Toçoğlu’ndan sonra Yusuf Alemdar da bir konuşma yaptı. Serdivan’ı daha da iyi noktalara taşımak için yoğun bir şekilde çalışacaklarını söyleyen Yusuf Alemdar, seçimi kazanacaklarını ifade etti. AK Parti Serdivan İlçe Teşkilatı Başkanı Osman Çelik ise, AK Parti’nin hem Serdivan’da hem de büyükşehirde seçimi kazanacağını dile getirdi.
15 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]