Toçoğlu Çavuş’a başarılar diledi

çavuş dişli
5 yıl önce
Sakarya SGK İl Müdürlüğü görevine atanan Erhan Çavuş’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Başkan Toçoğlu, “Şehrimizin daha da gelişmesi adına aynı ortak paydada buluşarak hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Bu vesileyle yeni görevinizin hayırlı olmasını temenni ediyor, çalışmalarınızda kolaylıklar diliyorum ” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Bolu’dan Sakarya SGK İl Müdürlüğü görevine atanan Erhan Çavuş’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren SGK İl Müdürü Erhan Çavuş, “Sakaryalı vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmak adına çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

İşbirliği sürecek


Yeni görevlerinin hayırlı olmasını temenni ederek konuşmalarına başlayan Başkan Toçoğlu, “Öncelikle şehrimize hoş geldiniz. Şehrimizin daha da gelişmesi adına aynı ortak paydada buluşarak hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Geçmişte olduğu gibi SGK’yla işbirliğimizin devam edeceği inancındayım. Bu vesileyle yeni görevinizin hayırlı olmasını temenni ediyor, çalışmalarınızda kolaylıklar diliyorum” diye konuştu.