Ticaretin Kalbi Olacak Merkez İçin İhaleye Çıkılıyor

Büyükşehir Belediyesi şehrin ticari hayatına katkı sağlayacak Ticaret Merkezi Ofis ve İş yeri satış ihalesinin altıncı etabı 29 Mart Salı günü yapılacak. Açık teklif usulünce yapılacak ihalede 13 adet bağımsız iş yeri ve ofis satışa sunulacak.

 

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından mimarisiyle şehrin estetik görünümüne,  konumuyla da şehrin ticari hayatına katkı sağlayacak Ticaret Merkezi’nde bulunan 13 adet ofis ve işyeri ihaleye çıkıyor. Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin karşısına kurulacak olan Yeni Ticaret Merkezi’ndeki 13 adet bağımsız iş yeri ve ofisin satış ihalesi 29 Mart Salı günü, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu’nda yapılacak. Saat 15.00’da 2886 Sayılı Devlet İhale Kanunun 45-A Maddesi gereğince açık teklif usulü ile gerçekleştirilecek olan ihalede satışa sunulacak dükkânların detaylı bilgilerine ekte yer verildi. En düşük bağımsız bölümün muhammen bedeli 750 bin TL iken, en yüksek bağımsız bölümün muhammen bedeli ise 2 milyon 700 bin TL olarak belirlendi. 

 

Başvuru ve bilgi almak için Sakarya Büyükşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanlığı Emlak Şube Müdürlüğü’ne müracaat edebilirsiniz.
 

1 yıl önce
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]
Yorum ekle