Tatangalardan Sarıyer yenilgisi sonrası açıklama

Felç sonrası konuşma bozukluğu
İnşaat sonrası temizlik
adapazarı Boşanma öncesi, sıra…
adapazarı Boşanma sonrası aile…

Sakaryaspor taraftar grubu Tatangalar, 4-1'lik Sarıyer mağlubiyetinin ardından açıklama yaptı. Tatangalar, açıklamasında; "Gölgelerin ardından avuç sıvazlayanlara SAKIN HA!" ifadesini kullandı.
Tatangalar, 20 haftalık yenilmezlik serisinin bozulduğu 4-1'lik sarıyer yenilgisinin ardından sosyal medya hesabından açıklama yaptı.
Tatangaların açıklaması şöyle; "

20 haftalık müsabaka serisi periyodunun tamamına hükmetmiş, kalesinde sadece 8 gol görmüş ve tüm heyecanı ile şampiyonluğa odaklanmış bir Sakaryaspor’u izlemekten keyif alıyoruz. Futbol’un doğası gereği her türlü sonuca açık olan bu maratonda bu mağlubiyeti tabiki normal karşılıyoruz.

Tüm bu seriyi göz ardı eden, başarımıza gölge düşürmek isteyen, karanlık düşünen ve umutsuzluk saçan bir topluluk haline gelmemeliyiz. Biz Sakaryaspor’un varlığıyla güneşleniriz. Buna benzer gölgeler bize sadece ehvenişer olarak gelir. Gölgelerin ardından avuç sıvazlayanlara SAKIN HA!

Bugüne kadar gösterdiğiniz bu güzel futbola biz ancak “amenna” deriz. Buradan dersler çıkararak tüm birliğimizle de savaşarak şampiyonluk hedefine devam etmeliyiz.

Sakaryaspor’un güneşini hissetmek isteyenleri, Çorum maçında maratona bekliyoruz."