Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'
Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'

Sapanca Stadı Hazır

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Sapanca şehir stadyumu yenilenen yüzü ile geçtiğimiz haftalarda sporseverlerin hizmetine sunuldu.
Sapanca İlçe Spor Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre ; stadyum içinde ve dışında yapılan yenileme çalışmalarında tribünler, soyunma odaları hakem odaları, duş ve tuvaletlerin yanı sıra protokol tribünü, kanalizasyon alt yapı çalışmaları, saha zemini olmak üzere bir çok alanda yenilikler yapıldı.
TFF tarafından onay alınarak Sapancaspor'un lig maçlarının oynanacağı bir saha haline getirilmesi için aralıksız çalışmaların devam ettiğini ve yapımı önümüzdeki sezona bırakılan yeni tribün ihalesi ile de stadımızın daha da geliştirileceğini o söyleyen yetkililer, misafir takım seyircileri için ayrılan yer değiştirilerek kale arkasında da yeni bir tribünün kısa sürede tamamlanacağını belirttiler.
Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürü Nevzat İnanç “ TFF 3.Lig 3.Grup'ta mücadele eden Sapanca Gençlikspor’un müsabakalarının oynandığı Sapanca stadımızın bakım onarım çalışmalarında sona gelindi. Stadımızı Sapanca ilçemize yakışır bir şekilde Türkiye Futbol Federasyonu'ndan onay alınarak lig müsabakalarının oynandığı bir saha haline getirdik. Stadyumun bir çok noktasına Engelli seyirci tribününden protokol tribünlerine soyunma odalarından saha çimlerine kadar tüm bakım onarımları tarafımızdan yapılmaktadır. Özveriyle görevini sürdüren mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyor, Sapancaspor'a 3.ligde başarılar diliyorum” açıklamalarını yaptı.
1 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]
Yorum ekle