Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'
Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'

Büyükşehir Belediyesi'nden Ofis ve İşyeri İhalesi

Büyükşehir Belediyesi Adapazarı İlçesi Güllük Mahallesi'nde yapımı devam eden Ticaret Merkezinde kat irtifakı tesis edilmiş, 19 adet ofis ve işyerini satışa sundu.

Ofis ve işyeri satışı için yapılacak olan ihale, 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu’nun 45. maddesine göre açık teklif usulü ile Sakarya Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu'nda 11 Nisan 2023 günü ilan metninde belirtilen saatlerde gerçekleştirilecek. Yapılacak olan ihalenin ilk 3 maddesi şu şekilde; MADDE –1. İHALELERİN KONUSU İŞİN NİTELİĞİ VE MİKTARI: Mülkiyeti Belediyemize ait Adapazarı İlçesi Güllük Mahallesi 27.L.1 pafta 633 Ada 159 nolu parsel üzerinde yapılmakta olan Ticaret Merkezinde kat irtifakı tesis edilmiş işbu ilanın 4. maddesindeki tabloda bilgileri sunulan 19 adet ofis ve işyerinin, 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu hükümlerine göre satış ihaleleri yapılacaktır. MADDE–2. ŞARTNAME VE EKLERİNİN NEREDE VE HANGİ ŞARTLARDA ALINACAĞI: İhalelere ait İdari Şartname ve ekleri Sakarya Büyükşehir Belediyesi, İmar ve Şehircilik Dairesi Başkalığı, Emlak Yönetimi Şube Müdürlüğünden 1.000,00 TL (BinTürkLirası) karşılığı temin edilebilir. MADDE–3. İHALELERİN HANGİ USULLE, NEREDE, HANGİ TARİH VE SAATTE YAPILACAĞI: İhaleler; 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu’nun 45 inci maddesine göre Açık Teklif Usulü ile Sakarya Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonunda, 11.04.2023 Salı günü işbu ilanın 4 üncü maddesindeki tabloda belirtilen saatlerde yapılacaktır.

İhale İle İlgili Detaylı Bilgiye; https://www.ilan.gov.tr/ilan/1149462/emlak-is-yeri-ve-ticari-isletme-sakarya-buyuksehir-belediyesi-19-adet-ofis-ve-isyerini-satisa-sundu sayfasından ulaşabilirsiniz.

7 ay önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]
Yorum ekle