Taraklı Kaymakamı Göreve Başladı

92. Dönem kaymakam adayı olarak kura çeken ve Sakarya Taraklı İlçesine atanan Kaymakam Mustafa Temiz hafta sonu Taraklı'ya gelerek dün göreve başladı.

Göreve başlaması ile birlikte daire amirleri tarafından Taraklı Kaymakamı Mustafa Temiz’ e hoş geldin ziyaretleri sürüyor. Bugün de Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, İl Genel Meclis üyesi Kadir Sayın, Belediye Meclis üyeleri İbrahim Güngör, Alaattin Yılmaz, Naki İşbilir ve Mustafa Kara ziyarette bulundular.

Başkan Özkaraman, Taraklı Kaymakamı Mustafa Temiz’e Taraklı hakkında bilgiler verdi. Taraklı Kaymakamlık görevine başlayan Mustafa Temiz Yaptığı açıklamada “Bakanlığımızda kuramızı çektin. Türkiye’nin neresi olursa olsun görevimizi en iyi şekilde yapmaya çalışacağız. Taraklı’ya atamamım gerçekleşmesinden dolayı çok mutluyum. Bu duygu ve düşüncelerle geldik ve görevimize başladık. Gerek belediyemiz gerekse toplum kuruluşları ile birlikte ilçemizi bulunduğu konumdan bir adım ileri götürebilirsek ne mutlu bize” diyerek “öncelikli olarak diğer ilçemizi tanımamız gerek. Kendim Amasya’lıyım. Bu nedenle Taraklı’nın tarihi ve doğal güzelliklerine yabancı sayılmam” dedi.

Taraklı'ya asaleten kaymakam atamasının gerçekleşmesi ilçede büyük memnunlukla karşılandı.

16 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]