Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'
Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'

Süleyman Dişli asfalt çalışmalarını inceledi

Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, Yağcılar Mahallesi’nde başlayan asfalt çalışmalarını yerinde inceleyerek Eski Garajlar esnafı ile sohbet etti.

Adapazarı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü asfalt sezonunu bir hafta erken açtı. Asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Süleyman Dişli daha sonra Eski Garajlar esnafının bölgeyle ilgili istek ve taleplerini  dinledi. Bölgedeki alt yapı çalışmalarından dolayı sıkıntılı günler yaşadığını belirten esnaf, Başkan Dişli’ye asfalt sezonunu Kanal Sokak’tan açtığı için teşekkür etti.

İki Etapta Yapılacak 

Başkan Dişli, Kaymakamlık binasının ve Cumhuriyet Lisesi’nin Eski Garajlar Bölgesi’ne yapılması ile bölgeye hareket geleceğini belirterek, “Tabii ki, güzel hizmetlerin yapılabilmesi için bir takım sıkıntılar yaşanabiliyor. Alt yapı çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte asfalt sezonumuzu da bu bölgede açtık” dedi.

İlk etapta Şeker Mahallesi’nde trimer kazı çalışmalarına başlayan Adapazarı Belediyesi daha sonra Cumhuriyet Mahallesi\'ne, İstiklal Mahallesi\'ne, Sakarya Mahallesi\'ne ve Orta Mahalle’ye 27 bin ton asfalt atacak.

2-3 ay sürecek asfalt çalışmalarının ikinci etabında ayrı bir ihale yapılarak yine farklı mahallelerde asfalt çalışmaları yapılacak.

10 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]
Yorum ekle