Strateji Geliştirme Dairesi'nden Toplantı

Strateji Geliştirme Dairesi Başkanlığı'nca hazırlanan program çerçevesinde 5018 sayılı Kamu Mali Yönetim ve Kontrol Kanunu'nun 60. maddesi uyarınca birimlerin mali kanunlar ve diğer mevzuatın uygulanması ile faaliyetlerin etkin yürütülmesi ve koordinasyonun sağlanmasına yönelik yapacakları çalışmalar konusunda bilgilendirme toplantıları devam ediyor.

Strateji Geliştirme Dairesi Başkanı Cengiz Karadeniz ve Şube Müdürlerinin katıldığı bilgilendirme toplantılarında birimlerin kanun çerçevesinde yapacakları çalışmalar konusunda bilgiler sunuluyor.

Şu ana kadar Sakarya Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü, Sosyal Bilimler Enstitüsü, Güzel Sanatlar Fakültesi, Alifuat Cebesoy Meslek Yüksekokulu, Geyve Meslek Yüksekokulu, Ferizli Meslek Yüksekokulu, Karasu Meslek Yüksekokulu, Kaynarca Meslek Yüksekokulu, Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı ve Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı'nda bilgilendirme toplantılarının yapıldığını belirten yetkililer, hazırlanan plan çerçevesinde önümüzdeki günlerde diğer akademik ve idari birimlerde de bilgilendirme toplantılarının devam edeceğini kaydettiler.
16 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]
2e31245160314e1626c7729ce04441dd@