Sosyal Gelişim Merkezi ihalesi yarın yapılacak

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Eski Terminal arazisinde inşa edilecek Sosyal Gelişim Merkezi için 6 Mayıs\'ta ihaleye çıkıyor.

Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Davut Yüce, "Farklı mimarisi ve bünyesinde hayata geçireceğimiz çalışmalarla herkesin beğenisini kazanacağı merkezimizin ihalesini Pazartesi günü gerçekleştiriyoruz" dedi.

Projeye Bakan Fatma Şahin desteği


Sakarya Büyükşehir Belediyesi dev yatırımlarının ihalelerine başladı. Rüya Proje Sakarya Park, İmam Hatip Okulu, Şemsiyeli Park ve Akçay Barajı yatırımlarının ihalelerini başarıyla tamamlayan Büyükşehir Belediyesi, Sosyal Gelişim Merkezi\'nin ihalesini ise 6 Mayıs Pazartesi günü gerçekleştiriyor. Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Davut Yüce yaptığı açıklamada, Sosyal Gelişim Merkezi\'nin şehrin sosyal yaşamına büyük değer kazandıracağını belirtti. Yüce, "Büyükşehir Belediyesi olarak sosyal belediyecilik alanında da şehrimizde önemli çalışmaları bir bir hayata geçiriyoruz. Aile toplumumuzun yapıtaşıdır. Aile kurumunun güçlü yapısının korunması, şehrimizin sosyal yaşamının daha da değer kazanması hem Sakarya\'mız hem de ülkemiz için çok önemlidir. Bu doğrultuda hazırladığımız projemize Aile ve Sosyal Politikalar Bakanımız Sayın Fatma Şahin destek verdi. Eski Terminal arazisinde inşa edilecek olan farklı mimarisi ve bünyesinde hayata geçireceğimiz çalışmalarla herkesin beğenisini kazanacağı Sosyal Gelişim Merkezimizin ihalesini 6 Mayıs Pazartesi günü gerçekleştiriyoruz" diye konuştu.

Yarın ihaleye çıkarılıyor


Sosyal Gelişim Merkezi\'nde, aile hayatının önemine dikkat çeken çalışmalar yapılacağını belirten Davut Yüce, "Yeni yapılacak merkezimizde alanında uzman psikolog ve sosyologlarımız şehrimiz için önemli çalışmalar yapacaklar. Merkezimizde ayrıca aile hayatının önemi, korunması ve sağlıklı bir şekilde faaliyetini sürdürmesi için eğitim ve seminerler düzenlenecek. Engellilerimiz için önemli çalışmaların da hayata geçireleceği merkezimizde, Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığımıza bağlı Engelli Hizmetleri Şube Müdürlüğümüz, Yaşlı Hizmet Birimimiz ile Aile ve Çocuk Kulüplerimiz hizmet verecek" ifadelerini kullandı.
Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Gelişim Merkezi Yapım İşi ihalesi, Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek. İhale 6 Mayıs Pazartesi günü saat 11.00\'da Büyükşehir Belediyesi Encümen Salonu’nda yapılacak.
11 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]