Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'
Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'

Son Moda: Dolan Kartuş

Dolan Kartuş, yazıcı sahiplerinin yardımına hızır gibi yetişiyor. Kartuş doldurtma derdi sona eriyor.

Zamanla, orijinal kartuşlar bütçenizi sarsmaya başlar. Muadil kartuşlar da her zaman verimli olmayabilir. Bu noktada "Dolan Kartuş" tüm yazıcı sahiplerinin yardımına hızır gibi yetişiyor.

Yazıcılar, satın alırken uygun fiyatlarına rağmen kullanım sırasında oldukça maliyetli cihazlardır. Yoğun miktarda çıkış alıyorsanız kartuş maliyetleri bir süre sonra bütçenizi zorlamaya başlayabilir.
Bu durumda muadil kartuşlar bir seçenek gibi görünebilir. Ancak bazı yeni nesil yazıcılar bunları orijinal olmadıkları için kabul etmeyeceklerdir. Bitmiş kartuşlarınızı doldurtma ise orijinal kartuşların buna çok uygun olmaması nedeniyle çok kez tekrarlanabilir bir işlem değildir.

Üstelik yeniden doldurttuğunuz kartuşlarınızın üzerindeki çipler bunu algılamadığı için yazıcı sürücüleri sürekli karşınıza kartuşun bitmiş olduğunu söyleyen uyarı mesajı çıkaracak ve yazdırma işlemi gerçekleştirilemeyecektir.

"Dolan Kartuş" en ekonomik çözüm

Bu tür sorunlar ile uğraşmak istemeyenler ise "Dolan Kartuş" seçeneğini kullanabilirler. Bu sistemde sadece bir kereliğine yazıcınız için uygun şekilde üretilmiş özel boş kartuşu satın almanız yeterli oluyor.

Daha sonra 50ml, 100ml ya da 250ml'lik mürekkep şişelerinden alarak 25 kereye kadar dolum yapabiliyorsunuz. Bittikçe sadece mürekkep almanız gerekeceği için kullanım maliyetleri de renk başına 1 YTL'ye kadar inebiliyor.

Kartuşlar üzerinde yer alan özel çipler, her mürekkep doldurulmasında kendini sıfırlıyor ve yazıcıya yeni kartuş takıldığını bildiriyor. Bu şekilde herhangi bir renk bitse bile yazıcının yazdırmayı durdurma probleminin önüne geçilmiş oluyor.

Bir kere alın ömür boyu kullanın

5 kerelik dolum yapabileceğiniz 50ml mürekkep şişesi 10 YTL, 100ml'lik şişe 15YTL, 250ml'lik ise 25 YTL'den satılıyor. Kartuşun renk başına maliyeti ise 11 YTL. Ancak kartuş maliyetinin tek seferlik olduğunu da unutmamak gerekli. Uzun ömürlü olan "Dolan Kartuş" yazıcınız çalıştığı sürece size sorunsuz bir şekilde hizmet veriyor.

Etayton International Trading firması tarafından "Dolan Kartuş" tescilli markası ile satışa sunulan ürünler, Türkiye'de birçok şehirde tüketici ile buluşuyor.

Sizlerde "en kısa zamanda kartuş maliyetlerini düşürmek ve zamanı verimli kullanmak istiyorum" diyenlerdenseniz bu konuda Dolan Kartuş'un Sakarya bayiliğini yapan
Yılmaz Elektronik'e uğrayabilir, size en uygun çözümü seçebilirsiniz.

Adım adım kendi kartuşunuzu kendiniz doldurun

"Dolan Kartuş"
setleri ile evde kendi kartuşunuzu kendiniz doldurabilirsiniz. Bu şekilde firmalara doldurma işlemi ücreti ödemeyeceğiniz gibi dışarda zaman kaybetmeden işlerinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Detaylı bilgi için
Yılmaz Elektonik'e en kısa zamanda uğramalısınız.
15 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]
Yorum ekle