"Söğütlü'de Tarım" Konulu Fotoğraf Yarışması Başlıyor

Tarım, Ziraat, Zahirecilik ve Hayvancılık
Tarım, Ziraat, Zahirecilik ve …
Zirai Aletler & Tarım ve Hayvancılık Makinaları
Zirai Aletler & Tarım ve Hayva…
Tarım ilaçları
tarım
5 yıl önce
Söğütlü Belediyesi düzenlemiş olduğu “Söğütlü’ de Tarım” konulu ödüllü fotoğraf yarışması 2 Haziranda başlıyor.

İlçenin tanıtımı için önem arz eden fotoğraf yarışmasında Söğütlü’nün dört bir yanındaki tarımsal faaliyetleri fotoğraf karelerinde bir araya getirmeyi, gelecek kuşaklara aktarmayı ve tarımın önemini ve tarımla ilgili sosyal, bireysel duyarlılığın gelişmesini hedeflediklerini ifade eden Söğütlü Belediye Başkanı Hüseyin Genç, bereketli tarım ürünleri yelpazesine sahip olan ilçemizde, soframıza gelen her şeyin büyük emeklerle alın teriyle üretildiğini ölümsüzleştirmek adına “Söğütlü’ de Tarım” konulu ödüllü fotoğraf yarışması 02 Haziran 2017 - 18 Ağustos 2017 tarihleri arasında gerçekleştirileceğini belirtti.

• Birinci gelen yarışmacıya 2000,00 TL

• İkinci gelen yarışmacıya 1500,00 TL

• Üçüncü gelen yarışmacıya ise 1000,00 TL ödül

Aynı zamanda mansiyon 3 adet X 500: 1500 TL ve sergide kullanılmak üzere seçilen 30 fotoğrafın tanesine 150 TL verileceğini ifade etti.

Belediye Başkanı Hüseyin Genç, ”Bu yıl 33.‘sünü gerçekleştirileceğimiz Söğütlü Festivalinde fotoğraflar sergilenerek ödül töreni yapılacaktır. 18 Ağustosta son bulacak yarışmaya tüm fotoğraf severleri bekliyoruz. Ayrıca detaylı bilgiye belediyenin sitesinden ulaşabilirsiniz.“ dedi.