Söğütlü Katıldığı Emitt Fuarında İz Bıraktı

Bu yıl 19’ncusu düzenlenen Emitt  2015 Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda Söğütlü Belediyesi stant açtı.

22-25 Ocak 2015 tarihleri arasında İstanbul Tüyap Fuar Merkezi’nde gerçekleşen Emitt 2015 fuarında Söğütlü  Belediyesi açtığı stantla ziyaretçi akınına uğrayarak fuarda iz bırakan ilçelerden oldu.

İlçemizin ve yöresel ürünlerinin tanıtıldığı stantta pancar pekmezi, keşkek, manda sucuğu,manda kaymağı ile yoğurdu 70\'i aşkın ülkeden 4500  kuruluş ve beldenin katıldığı fuarda ziyaretçilerin beğenisine sunuldu. Fuarı ziyaret eden Söğütlü Belediye Başkanı Hüseyin Genç,  "Emitt Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarına ilçemiz olarak ilk kez katılım sağladık, görüyorum ki ürünlerimize ilgi büyük, ziyaretçilerden olumlu tepkiler alıyoruz.. Onlarca ülkenin katıldığı geniş kitlelere ulaşabildiğimiz Emitt fuarında Söğütlü’nün yer almasını ilçemiz adına çok önemli bir adım olarak değerlendiriyorum. Söğütlü’müzü tanıtmak amacıyla  yapılan çalışmalarda  emeği geçenlere teşekkür ediyorum" dedi.
8 yıl önce
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]