Siyaset ve iş dünyası bu düğünde buluştu

Fatih ve Tuğçe çifti havuz başında düzenlenen muhteşem düğün ile dünya evine girdiler.

Eski Hendek Belediye Başkanı Kamil ve Şükran Kamışoğlu çiftinin oğulları Fatih, ilçenin sevilen ailelerinden olan Vergi Dairesi memurları Atilla ve Bediha Çelebi çiftinin kızları Tuğçe ile bir düğün salonunda düzenlenen muhteşem düğün ile evlendi. Düğün salonunda düzenlenen nikâh ve düğün cemiyetine eski Bakan Nevzat Ercan, MHP Sakarya Milletvekili M. Levent Bülbül, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Şenay Sakal, Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, MHP Hendek İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu, MHP Meclis Üyeleri, Eski Milletvekili Ali İnci, STK temsilcileri, iş adamları, esnaflar, Kamışoğlu ve Çelebi ailelerinin yakınları ve sevenleri katıldı. Kamışoğlu ve Çelebi aileleri salon girişinde misafirleri karşılayarak tek tek ilgilendiler.

Düğün salonu havuz başında gerçekleşen Fatih ve Tuğçe çiftinin nikahını Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü kıyarken şahitlikleri ise MHP Milletvekili M. Levent Bülbül, MHP İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu, Rıfat Kaan Çelebi ve Burak Erkan yaptı.
 MHP Sakarya Milletvekili M. Levent Bülbül genç çifte ömür boyu mutluluklar dileyerek evlilik cüzdanını gelin hanıma takdim etti.
 Nikâh merasiminin ardından genç çift pasta kesimini gerçekleştirmelerinin ardından havaii fişek gösterileri altında dans ettiler.
İkramların yapıldığı muhteşem düğün cemiyetinde ömür boyu mutluluğa evet diyen Fatih ve Tuğçe çifti sevenleri ve yakınları ile gönüllerince eğlenerek mutluluklarını pekiştirdiler.

Kamışoğlu ve Çelebi aileleri çocuklarının mutlu gününde kendilerini yalnız bırakmayan misafirlere katılımlarından dolayı teşekkürlerini ilettiler.

5 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]
99f48ab45dc4b7e5caf8cbe0e7ff4500@