SGM ve Macera Park’ta kayıtlar tamamlandı

Büyükşehir Belediyesi Sosyal Gelişim Merkezleri ve Macera Park’ta yeni dönem kayıtları tamamlandı. 7 bin 400 öğrenci yeni dönem eğitimlerine kayıt yaptırdı. Murat Kıroğlu, ilgileri dolayısıyla ailelere teşekkür etti.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi bünyesinde hizmet sunan Sosyal Gelişim Merkezleri ve Yaşayarak Öğrenme Macera Park’ta yeni dönem kayıtları tamamlandı. Yeni dönem eğitimleri için SGM ve Macera Park’a 7 bin 400 öğrenci kayıt yaptırdı. Katılımdan memnun olduklarını söyleyen Aile ve Çocuk Hizmetleri Şube Müdürü Murat Kıroğlu, kurslara yoğun ilgi gösteren aile ve öğrencilere teşekkür etti.

Yeni dönem

Kayıtlara ilginin yoğun olduğunu dile getiren Kıroğlu, “Sosyal Gelişim Merkezi ve Yaşayarak Öğrenme Macera Park’ta kayıtlarımızı tamamladık. 7 bin 400 öğrencimiz yeni dönemde merkezlerimizda eğlenerek öğrenmenin ayrıcalığını yaşacaklar. Vatandaşlarımızın yoğun ilgi göstermesi bizleri çok mutlu etti. Yeni eklemiş olduğumuz branşlar sayesinde öğrencilerimizi farklı alanlarla da buluşturma imkanı elde ediyoruz. Hemşehrilerimizin bu ilgisine karşılık daha çok çalışıp çocuklarımızın ve velilerimizin yüzlerini her zaman güldürmek istiyoruz” ifadelerine yer verdi.
5 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]
d0c7ef11958a288b32a8f2593c388991@