Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'
Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'

SGM’ler yeni döneme hazırlanıyor

Büyükşehir Belediyesi Sosyal Gelişim Merkezleri ve Macera Park yeni eğitim dönemine hazırlanıyor. Yaz kurslarında 12 bin öğrenciyi ağırladıklarını belirten Kıroğlu, “Yeni eğitim dönemine uzman eğitimcilerimizle en iyi şekilde hazırlanıyoruz. Yeni dönemde birbirinden farklı branşlarla zengin ders içeriklerimizle çocuklarımıza eğitim sunmaya devam edeceğiz. İnşallah yeni dönem kayıtlarımızı 24 Eylül Pazartesi güni itibariyle almaya başlayacağız” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Gelişim Merkezi Çocuk Kulüpleri ve Macera Park yaz döneminde 38 farklı branşta 12 bin öğrenciye hizmet verdi. Yeni eğitim dönemi hazırlıklarının yoğun bir şekilde devam ettiğini belirten Aile ve Çocuk Hizmetleri Şube Müdürü Murat Kıroğlu, “Yeni eğitim dönemine uzman öğretmenlerimizle en iyi şekilde hazırlanıyoruz” dedi.

12 bin öğrenci

Yaz Kursları hakkında açıklamada bulunan Murat Kıroğlu, “Adapazarı, Akyazı, Geyve, Sapanca Sosyal Gelişim Merkezileri ve Macera Park Yaz Kurslarında eğitimler 6 hafta boyunca devam etti. 38 farklı branşla bu yaz 12 bin öğrencimiz Sosyal Gelişim Merkezleri ve Macera Park’tan faydalandı. 6 haftalık eğitim döneminde öğrencilerimiz hem eğlendiler hem de yeni şeyler öğrenmenin ayrıcalığını yaşadılar” ifadelerini kullandı.

Çocuk Şenliği

Murat Kıroğlu, “10 ve 11 Ağustos’ta Kent Park’ta Yaz Şenliğimizi gerçekleştirdik. Aile ve Çocuk hizmetlerine bağlı Çocuk Kulüpleri ve SGM’lerimiz çeşitli sahne performansları ve her birime ait sergiler sundu. Renkli görüntülere ev sahipliği yapan şenlikte ebeveyn ve çocuklara yönelik birçok etkinlik yer aldı” dedi.

Yeni dönem için kayıtlar 24 Eylül’de


“Sosyal Gelişim Merkezleri ve Macera Park yeni dönemde birbirinden farklı branşlarla zengin ders içeriklerimizle çocuklarımıza eğitim sunmaya devam edeceğiz. Yeni eğitim dönemine uzman eğitimcilerimizle en iyi şekilde hazırlanıyoruz. İnşallah yeni dönem kayıtlarımızı 24 Eylül Pazartesi güni itibariyle almaya başlayacağız” dedi.

Ayrıntılı bilgi için


Kıroğlu,“Ayrıntılı bilgi almak isteyen vatandaşlarımız Adapazarı Sosyal Gelişim Merkezi için 444 40 54 (Dahili 3787-3788), Akyazı Sosyal Gelişim Merkezi için (0 264) 418 18 36, Geyve Sosyal Gelişim Merkezi için (0 264) 517 10 06-07, Sapanca Sosyal Gelişim Merkezi için (0 264) 582 54 01, Yaşayarak Öğrenme Macera Park için (0 264) 221 40 60 numaralarını arayabilirler” dedi.
5 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]