Sevgi ve Çocuk Evleri’ndeki çocukların bayram coşkusu

Sakarya Barosu Çocuk Hakları Merkezi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla çok anlamlı bir etkinlik organize etti.

Baro Çocuk Hakları Merkezi yöneticileri, 23 Nisan\'da Sevgi Evleri ve Çocuk Evlerinde yaşayan çocuklarla biraraya geldi.

Etkinlikte Sevgi ve Çocuk Evlerinden gelen çocuklara, avukatların çocukları da eşlik ederken, program gereği tiyatro ve dans gösterisi yapıldı, oyunlar oynandı, birlikte şarkılar söylendi, ikramlar yapıldı ve pasta kesildi.

Sakarya Barosu Çocuk Hakları Merkezi tarafından organize edilen ve yaklaşık 50 çocuğun katılımıyla gerçekleşen etkinlik, çocuklara mutlu dakikalar yaşatırken, programın bitiminde çocuklar yuvalarına bırakıldı.

Sakarya Barosu Çocuk Hakları Merkezi’nin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısı ile düzenlediği etkinliğe Sakarya Barosu Başkanı Av. Zafer Kazan da katılırken, Kazan çocuklarla birlikte oldukça keyifli ve eğlenceli bir zaman geçirdi.

Baro Başkanı Av. Zafer Kazan ayrıca, bu etkinliğin her yıl geleneksel bir şekilde yapılmaya devam edeceğini ifade ederek, tüm çocukların bayramını kutladı.

7 yıl önce
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]