Serdivan Mahalle Eğitim Merkezi'nden Yıl Sonu Sergisi

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Serdivan Mahalle Eğitim Merkezi'nde öğrenim gören kursiyerler, yıl boyunca hazırladıkları el emeği ürünlerin yer aldığı sergi açtı. 250 kursiyer, ahşap boyama, karakalem resim, giyim, kurdele nakışı, mefruşat ve Brezilya nakışından en güzel örnekleri Sakaryalıların beğenisine sundu.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Serdivan Mahalle Eğitim Merkezleri'nde öğrenim gören 250 kursiyer, yıl boyunca hazırladıkları el emeği ürünleri, Serdivan Düğün Salonu'nda Sakaryalıların beğenisine sundu. Yılsonu sergisine, Serdivan Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Atilla Arıkan, Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Fahri Tuna ve çok sayıda davetli katıldı.

Sergide, ahşap boyama, karakalem resim, giyim, kurdele nakışı, mefruşat ve Brezilya nakışının en güzel örnekleri katılanların beğenisine sunuldu. Programda ayrıca, kursu başarı ile bitirenlere, 'kurs bitirme belgesi' de verildi. Gerçekleştirilen programda, mahalle eğitim merkezlerinin müzik kursunda eğitim gören kursiyerlerin verdiği mini konser, katılanlar tarafından ayakta alkışlandı.
14 yıl önce
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]