Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'
Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'

Serdivan’da Bayram Heyecanı

Serdivan Belediyesi’nin geleneksel bayramlaşma programı yoğun katılımla gerçekleşti.

Belediye hizmet binasında gerçekleşen bayramlaşma programına; AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç ve yönetim kurulu üyeleri, Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay, Türkiye Fırıncılar Federasyonu Başkanı Halil İbrahim Balcı, Sakaryaspor Başkanı Cevat Ekşi, Demiryol-İş Sendikası Sakarya Şube Başkanı Cemal Yaman ve yönetim kurulu üyeleri, AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Burak Erken, AK Parti Serdivan Kadın Kolları Başkanı Şehime Kaya, AK Parti Serdivan Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Haldızoğlu, AK Parti Sakarya 27. Dönem Milletvekili Aday Adayı Osman Çelik, teşkilat üyeleri, meclis üyeleri, belediye birim müdürleri ve personelin yanı sıra STK temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Bayram Hayra Vesiledir

Bayramların dargınlıkları unutarak kucaklaşmaya, mutlulukları paylaşmaya vesile olduğunu ifade eden Başkan Yusuf Alemdar, “Bayram Muhabbettir diyerek hemşehrilerimizle bir araya gelme, hasbihal etme fırsatı bulduk. İnşallah; Mevlam bayramların bereketini, sıcaklığını, muhabbetini ömrümüz boyunca üzerimizde daim kılsın. Programımıza uzaktan, yakından teşrif eden herkese teşekkür ederim. Bu vesile ile bir kez daha Alem-i İslam’ın mübarek Kurban Bayramı’nı tebrik ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Program Sonrası Muhtarlarla Bayramlaşma

Belediyede düzenlenen program sonrasında Serdivan Muhtarlar Derneği’nin düzenlediği bayramlaşma programına katılan Başkan Alemdar, “Serdivanımıza hizmet için mesai mefhumu gözetmeksizin bizlerle birlikte görev yapan, her zaman tespit ve çözüm noktasında ortak hareket ettiğimiz değerli muhtarlarımızla da düzenledikleri bayramlaşma programında buluştuk. Mevlam bu birlikteliğimizi daim kılsın.” diye konuştu.
5 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]