Şeker Mahalleli gençlerden, Başkan Dişli'ye ziyaret

Şeker Mahallesi’nde oturan ve çoğunluğu gençlerden oluşan bir grup Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli’yi ziyaret etti. Dişli, gelecek için AK Parti’den başka çözümün olmadığını söyledi.

Başkan Süleyman Dişli, Şeker Mahallesi gençlerinin yaptığı ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Siz bizim için çok önemlisiniz. Gelecek sizlerin elinde. Hepimiz okuyorsunuz veya gündemden takip ediyorsunuz. Ülkemiz ekonomisi güçlü bir noktaya geldi. İşsizlik oranı yüzde 25’lerden yüzde 9’lara düştü. Türkiye;’de şimdi İstanbul’da yapılacak 3’üncü havalimanı konuşuluyor. Dünyada 12 havalimanının işletmesini yapan Almanya buna tahammül edemiyor. Çünkü İstanbul’da yapılacak olan havalimanı Avrupa\'nın en önemli aktarma noktalarından biri olan Frankfurk’a rakip olacak. Biz tarihte 3-5 satır okunduğunda bile kokusu ve korkusu hissedilen ecdadın torunlarıyız. Birileri bizi yıkmak istese de birlik olup dimdik ayakta kalmayı başaran bir milletiz” diye konuştu.

"Başka çözüm yok"


Dişli, “Ülkemizde yaşanan değişimleri görüyorsunuz. Hepimizin çok ciddi bir irade ortaya koyması gerekiyor. 12 yıldır iktidarda olan AK Parti hükümetine siz gençler olarak  destek çıkmanızı istiyorum. Başka bir çözüm olsa bende derim ki, hep beraber oraya gidelim. Ama başka çözüm yolu yok. Biz AK Parti belediyeleri olarak yapamayacağımız hizmet için asla söz  vermiyoruz. Biz sadece hayata geçirdiğimiz projeleri konuşuyoruz” dedi.
8 yıl önce
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]