SEDAŞ Yarışmada İddialı

Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş Genel Müdürlüğü, Türkiye genelinde görev bölgelerine göre 21 Bölge olarak yapılandırılan Elektrik Dağıtım Şirketleri arasında yarışma düzenledi.

"Müşteri memnuniyeti, en iyi proje, basın ile en iyi iletişimi sağlayan Elektrik Dağıtım Şirketi" konu başlıklarıyla başlatılan yarışmaya Elektrik Dağıtım Şirketlerinin bünyesinden, projeleriyle yarışmaya katılan birimler, merakla yarışmanın sonucunu bekliyorlar.

TEDAŞ’ın 2007 yılı ikinci yarısında Halkla İlişkiler Müşavirliği'nce başlattığı yarışmada 2008 yılı Şubat ayına kadar süren müracaatlar işyerlerinde yapılan incelemelerle değerlendirilip, proje dosyaları TEDAŞ Genel Müdürlüğü Merkezi'nde yarışma jüri üyelerine sunuldu.

SEDAŞ Genel Müdürlüğü, basın ile en iyi iletişim kuran Elektrik Dağıtım Şirketi ve en iyi proje konularında aday olurken, Genel Müdür Yunus Bekircan; “Halkla İlişkiler Müdürlüğümüzün koordinasyonunda hazırlanan yarışma dosyasını TEDAŞ’a gönderdik, bu tür uygulamalar personelin motivasyonu için çok önemli, Ana Teşekkülümüz TEDAŞ’ın yaptığı uygulamayı değerli ve teşvik edici buluyor, bu tür uygulamaların sürdürülmesini bekliyoruz” dedi.

16 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]
92bca2741838e9fbf6148577a9eb1f3b@