SAÜ'de 18. Bahar Şenliği başlıyor

Sakarya Üniversitesi’nin bu yıl bahar şenliğinde birbirinden ünlü sanatçıların yanı sıra, alternatif müzik toplulukları, dj performansları, tiyatro gösterileri, spor etkinlikleri olacak.

Şenliklerde bu yıl bir ilk daha yaşanarak Sakarya Üniversite camiası dışından hiç kimsenin şenliklere alınmayacağı bildirildi.

7-9 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek olan Sakarya Üniversitesi Bahar Şenliği\'nin ilk gün yeni albümleriyle dinleyicileri melankolik bir yolculuğa çıkaran ünlü rock grubu Gece Yolcuları sahne alacak. Şenliğini ikinci günü Sabancı Baharı sponsorluğunda sevilen şarkıcı Sıla sahne alacak. Üçüncü günün sanatçısı ise ‘Hakim Bey’ şarkısı ile hayatımıza giren son günlerin başarılı müzisyenlerinden Mehmet Erdem olacak. Şenliğin son günü ise Karadeniz müziğine yeni bir soluk getiren Karmate grubu sahne alacak.

9 Mayıs Perşembe günü ünlü radyo programcısı Zeki Kayhan Coşkun’un “Kafanız Hayrolsun” gösterisi var.

Öğrencilerden gelen yoğun şikâyetler üzerine, SAÜ Esentepe Kampüsü’nde düzenlenecek şenliğe bu yıl SAÜ camiası (öğrenci, personel, mezunlar vb) dışında kimsenin şenliğe alınmayacağı bildirildi.
11 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]
7e750e1e831f54dfc40a4e36048119ba@