SATSO Başkanı Kösemusul seçim sonuçlarını değerlendirdi

SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanı seçilmesinin ardından açıklamada bulundu. Başkan Kösemusul, “Seçim sonuçları ülkemiz, milletimiz ve tüm dünya için hayırlı olsun” dedi.

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ardından yazılı bir açıklama yaptı. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının sandıkta ilk kez Cumhurbaşkanını seçerek tarihi bir seçimin içinde yer aldıklarını belirten Başkan Mahmut Kösemusul, sonuçların hayırlı olması temennisinde bulundu.
Başkan Kösemusul mesajında, “Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan, milletimizin tercihi ile Cumhurbaşkanımız olmuştur. Ülkemiz, milletimiz ve tüm dünya için hayırlı olsun. Şimdi Türkiye ve Sakarya olarak geleceğe odaklanma ve daha çok çalışma vaktidir. İş dünyası olarak Türkiye’nin istikrarla büyüme ve gelişmesinin hızla devam etmesini arzuluyoruz. Ortak akıl ve ortak değerlerle, güçlü ekonomi ve kaliteli demokrasi yolunda Türkiye’mizin yürüyüşünün süreceğine inanıyoruz. Sakarya iş dünyası olarak hızla büyüyen, gelişimini sürdüren bir Sakarya ve çok daha müreffeh Türkiye için Cumhuriyetimizin 100. yıl hedeflerini gerçekleştirme kararlılığıyla çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.
8 yıl önce
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]