Sapanca'da mahalleli yolu kapattı

Sapanca Mahmudiye'de aracın çarpması sonucu ağır yaralanan kişinin ailesi, yakınları ve vatandaşlar, önlem alınmasını isteyerek Sapanca-İzmit karayolunu trafiğe kapadı.

Pek çok ölümlü kazanın meydana geldiği Sapanca -İzmit yolunun Mahmudiye kesiminde Salı gecesi yaşanan kazada aracın çarptığı Hüsamettin Ceylan ağır yaralandı.

Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi yoğun bakımda yaşam savaşı veren ceylan'ın yakınları ve mahalleli vatandaşlar, karayolunda önlem alınması için bu akşam Sapanca-İzmit yolunu trafiğe kapadı.

Kazada ağır yaralanan kişinin oğlu Ali Ceylan, "Uzun zamandır bu bölgede ölümlü kazalar oluyor. Daha önce kaymakamlık, büyükşehir ve karayollarına buraya ışıklı yaya geçidi yapılması için talepte bulunduk ancak hiçbir sonuç alamadık. Son olarak babama Salı akşamı burada araba çarptı ve yoğun bakımda şuan yaşam mücadelesi veriyor. Bu bölgedeki trafik sorunun çözümü için kaymakam beyi buraya bekliyoruz. Başka şekilde buradan kesinlikle dağılmayacağız" dedi.

Olay yerine gelen Sapanca İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri ile görüşen vatandaşlar yaklaşık yarım saatlik eylemin ardından yolu yeniden trafiğe açtı.
 

6 ay önce
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]