Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'
Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'

Sapanca'da engelliler için kermes açtılar

AK Parti Sapanca Kadın Kolları tarafından engelliler yararına düzenlenen kermes törenle açıldı.

Karaoğlanoğlu Caddesi üzerinde gerçekleşen kermes açılışına Sapanca Belediye Başkanı İbrahim Uslu, AK Parti Sapanca İlçe Başkanı Nazmi Bostancı, Kadın Kolları Başkanı Günnur Çelik, ilçe yönetimi ve vatandaşlar katıldı.

Kermes açılışında konuşan Belediye Başkanı İbrahim Uslu "Bu kermese bayanların büyük katkısı var. Çünkü kermeste toplanan gelir ile engelli kardeşlerimize katkıda bulunacaklar. Bu sebeple kendilerini tebrik eder, kermesin herkese hayırlı olmasını dilerim” dedi.

Kadın Kolları Başkanı Günnur Çelik ise “Sapancalı AK Kadınlar olarak ilçede ki faaliyetlerimize ara vermeden devam ediyoruz. Geçtiğimiz hafta yeni Sapanca sahilinde bir hıdrellez etkinliği düzenledik. Bu etkinlikle halkımızla iç içe birlikte eğlendik. Şimdi de engelliler haftası sebebiyle spastik engelliler yararına kermes düzenledik. Bu kermesteki ürünleri satın alıp hayır işleyen herkese teşekkürlerimi iletiyorum” şeklinde konuştu.

Konuşmalar sonrası açılan kermesin kurdelesi, Belediye Başkanı İbrahim Uslu, Ak Parti Sapanca İlçe Başkanı Nazmi Bostancı ve Kadın Kolları Başkanı Günnur Çelik tarafından birlikte kesildi.
10 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]