Şampiyon okula ödülünü Ayhan Sefer Üstün verdi

Erenler Belediyesi'nin düzenlediği okullar arası Cumhuriyet Kupası Futbol Turnuvasında Şampiyon İmam Hatip Ortaokulu Kupasını AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Sefer Üstün’den aldı.

Erenler Belediyesi Spor Kompleksinde Geleneksel olarak bu yıl 8. düzenlenen Cumhuriyet Kupası Futbol Turnuvası Final Programına; AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Adayı Ayhan Sefer Üstün, Erenler Kaymakamı Mehmet Mızrak, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, Erenler Belediyesi Meclis Üyeleri, Erenler İlçe Milli Eğitim Müdürü Koray Oktay Özten, AK Parti Erenler İlçe Başkanı Resul Erdoğan Yılmaz, Mahalle Muhtarları, Okul Müdürleri ve öğretmenleri, veliler ve çok sayıda futbolsever katıldı.

Erenler Belediyesi ve Erenler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından bu yıl 8. düzenlenen Geleneksel Cumhuriyet Kupası Futbol Turnuvasında Şampiyonluk Kupası İmam Hatip Ortaokulunun olurken, ikinci Akşemsettin Ortaokulu, üçüncü Mehmet Gölhan Ortaokulu ve dördüncü takım ise Özel Mefkure Ortaokulu oldu. Hacı Mehmet Akkoç Ortaokulu ile Abdullah Esma Kocabıyık Ortaokulu Centilmenlik kupasını paylaşırken, en İyi oyuncu Akşemsettin Ortaokulu’ndan Ertan Ataş, en iyi kaleci ise İmam Hatip Ortaokulu’ndan Sefa Zengin oldu.

Şampiyonluk Kupasını İmam Hatip Ortaokulu Kaptanına veren AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Sefer Üstün, ödül töreninde öğrencilere yönelik yaptığı konuşmada; “Başta Şampiyon olan İmam Hatip Ortaokulu öğrenci ve öğretmenlerini onların nezdinde diğer takımlarımızı tebrik ediyorum. Sizlerin bu şekilde spor yapıyor olmanız bizleri son derece sevindiriyor, gurur veriyor. Çünkü spor yapan insan zararlı faaliyetlerden uzak durur, vücudu ve beyni zihinde olur. Dolayısı ile sizleri bu faaliyetlere teşvik eden ailelerinize hocalarınıza ve idarecilerinize teşekkür ederken bu imkân ve olanakları sizlere sunan Erenler Belediyesine Başkan Cavit Öztürk’e ve çalışma arkadaşlarına da ayrıca teşekkür ediyorum. İnşallah bundan sonra derslerinize odaklanacak ve hepiniz Ülkemize memleketimize faydalı birer evlat olacaksınız. Sakın annenizi babanızı ve etrafınızdakileri mahcup edecek davranışlarda bulunmayın. Bütün öğrencilerimizi bir kez daha tebrik ediyorum” dedi.
8 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]
4c2996a4d32a39fb9bf7771b33793aa2@