SAKVA'dan Teşekkür Plaketi

Sakarya Kültür ve Sosyal Yardım Vakfı (SAKVA) Genel Müdürü Mehmet Ersöz, verdiği destekten dolayı Adapazarı Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Duran'a teşekkür plaketi verdi.

SAKVA'nın Adapazarı'nda çok güzel hizmetler gerçekleştirdiğini söyleyen Başkan Duran, “SAKVA muhtaçların umut kapısıdır. Hizmetlerin en büyüğü muhtaç insanlarımıza yönelik yapılan hizmetlerdir” dedi.

SAKVA Genel Müdürü Mehmet Ersöz ve İşletme Müdürü Abdulkadir Şen, Ramazan ve Kurban Bayramları'nda SAKVA'ya destek sağlayan kurum ve kuruluşlara teşekkür plaketi vermeye devam ediyor. Bu çerçevede Adapazarı Büyükşehir Belediyesi'ni ziyaret eden SAKVA Genel Müdürü Ersöz, Başkan Aziz Duran'ın da çok büyük desteklerini gördüklerini söyledi.

Ersöz, “İşletmemize destek veren kurum ve kuruluşlara teşekkür plaketi sunuyoruz. Bize en büyük desteği veren Büyükşehir Belediyesi'ne ve Başkanımız Aziz Duran'a teşekkür ediyoruzdedi.

SAKVA'nın Adapazarı'nda büyük hizmetler gerçekleştirdiğini söyleyen Başkan Duran ise, “SAKVA'nın gerçekleştirdiği hizmetlerle övünüyoruz. SAKVA muhtaçların umut kapısıdır. Hayırseverleri bu kuruluşu desteklemeye çağırıyorum” diye konuştu.
16 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]