Sakaryaspor'un Beykoz Maçı Kent Park'tan İzlenecek

Sakarya Büyükşehir Belediyesi cezası nedeniyle Beykoz karşılaşmasını seyircisiz oynayacak Sakaryaspor karşılaşmasını taraftarların izlemesi amacıyla Kent Park'a dev ekran kuruyor.

Cezası nedeniyle Beykoz karşılaşmasını seyircisiz oynayacak olan Sakaryaspor'un maçı SRT'den naklen yayınlanacak ve Kent Park'a Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafında dev ekran kurularak taraftarların maçı izlemesi sağlanacak. Konu ile alakalı Sakaryaspor Başkanı İsmail Gürses ve SRT Genel Müdürü Zerrin Çağlayan ile birlikte bir açıklama yapan Başkan Zeki Toçoğlu, bütün taraftarları Kent Park'a beklediklerini söyledi.

SRT'den Canlı Yayınlanacak

Başkan Toçoğlu, “Kamuoyumuzun bildiği gibi Sakaryaspor, Beykoz karşılaşmasını seyircisiz olarak oynayacak. Biz de Sakaryaspor'un değerli başkanı ile bir araya gelerek neler yapabiliriz diye konuştuk. Sakaryaspor SRT ile bir anlaşma yaptı ve maç SRT'den canlı olarak yayınlanacak. Biz de belediye olarak Kent Park'ta dev ekran kuracağız. Taraftarlarımız maçı dev ekrandan izleyebilecekler. Bütün taraftarlarımızı maçı izlemeye davet ediyoruz” dedi.

Geçen Maça Yetişmemişti

Desteğinden dolayı Başkan Zeki Toçoğlu'na teşekkür eden Sakaryaspor Başkanı İsmail Gürses ise, “Seyircisiz oynamamız açısından taraftarlarımızı bu maçtan mahrum etmemek adına attığımız adımlardan ilki SRT ile maçın naklen yayınlanması konusunda bir anlaşma imzalamıştık. Bir önceki maçta yetiştiremediğimiz dev ekran kurulumunu bu maçta gerçekleştireceğiz. Bizden desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen, imkanları nispetinde her türlü katkıyı sağlamaya çalışan Büyükşehir Belediye Başkanımız dev ekran konusunda da sponsorluk görevini üstlenmiştir. Bu pazar günü Kent Park'ta dev ekran Büyükşehir Belediyemizin sponsorluğunda sevgili taraftarlarımızın hizmetinde olacaktır. Bütün taraftarlarımızı Sakaryasporumuzu yalnız bırakmamak adına, maçımızı izlemek adına Kent Park'a bekliyoruz. İlgisinden ve desteğinden dolayı da değerli başkanımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Yüzme Havuzları, Olimpik Havuzlar ve Aqua Park
Kent - Bahçe Mobilyaları ve Peyzaj
Park sensörü
park sensörü
12 yıl önce
title
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]