Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'
Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'

Sakaryaspor'da Yeni Teknik Adam İmzayı Attı

Sakaryaspor'da yeni teknik direktör Serkan Özbalta resmi imzayı attı. Özbalta; "Sakaryaspor çok özel bir kulüp. Ciddi, büyük bir camia. Sakaryaspor'un üstesinden geleceği uzun bir maraton var" dedi.
Bodrumspor hezimetinin ardından İlker Püren ile yollarını ayıran Sakaryaspor yönetimi, takımın başına Serkan Özbalta'yı getirdi.
Yeni teknik adam bugün resmi imzayı atarak göreve başladı. Rüstemler Tesisleri'nde gerçekleştirilen imza töreninde konuşan Serkan Özbalta, Sakaryaspor'un çok özel bir kulüp ve büyük bir camia olduğunu söyledi. Kulüpte kendisine görev verilmesinden dolayı son derece mutlu olduğunu ifade eden Özbalta; "
Sakaryaspor'un hedeflerini biliyoruz. Sakaryaspor şu an içinde bulunduğu durumdan çıkıp her zaman kafayı zorlamalı, her zaman ilk 2 ya da 1. sırada yer alabilecek oyunda oynamalı. Buraya gelme amaçlarımızdan birisi bu. Benden önce çalışan İlker Püren'e takımın geldiği nokta itibariyle teşekkür etmek istiyorum. Sakaryaspor'un üstesinden geleceği uzun bir maraton var. Bu maratonda ciddi maçların olduğu döneme girilecek. Bu takım en iyisini hak etmeli ve iyi oyun oynamalı. Sahada felsefesi olmalı ve en önemlisi organizasyonu olmalı. Sahaya oyuncularla bunu yansıtmaya çalışacağız" dedi.
11 ay önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]
Yorum ekle