Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'
Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'

Sakaryaspor dünya sıralamasında 33. sırada

Sakaryaspor dünya sıralamasındaki yerini aldı. Elde ettiği başarılarla dünya sıralamasında üst sıralara göz kırpan Sakaryaspor, e-spor alanında da taraftarlarıyla gönülleri fethediyor.

ONLINE SOCCER MANAGER adı altında yapılan 5 milyondan fazla kullanıcının olduğu oyun portalında, Sakaryaspor adı altında takım kuran taraftarlar inanılmaz bir performans sergiledi.
Dünyada 5 kıtada sayısız ülkede faaliyet gösteren e-spor portalı çetin geçen mücadelelere sahne oluyor. Sakaryaspor OSM adı altında toplanan taraftarlar, kurtlar sofrasında dünyada en iyiler sıralamasında 33. olarak kendini kanıtladı.
Ekip e-spor ortamı dışında belirli aralıklarla toplanarak arkadaşlıklar oluşturdu ve gelişebilir bir ortam yarattılar. Ekip aynı zamanda sosyal sorumluluk projelerine de destek veriyor. Deprem zamanı bölgeden gelen depremzedelerle halısaha maçı düzenleyip moral aşıladılar. Sosyal medyanın neredeyse her ortamında hesapları olan Sakaryaspor OSM, destekçileri ve takipçileri ile de buluşuyor.
Ekipten üyelerle yaptığımız görüşmelerde birlik ve beraberlik içinde ilerleyen süreci anlattılar. Sakaryaspor OSM yöneticileri, ilerleyen günlerde Sakaryaspor futbol kulübü oyuncuları ve yöneticileri ile tanışma günü planlıyor.
7 ay önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]